Babylon Berlin

BABYLON BERLIN patří k té nejmodernější skokové genetice jako 5letý v Belgii velmi dobře hodnocen za jezditelnost, vyváženost, velký skokový rozsah a celkové schopnosti. Ve svém původu spojuje kombinaci nejlepších světových linií hřebců a dvě nejvlivnější sportovní rodiny.

Babylon Berlin
  • Rok: 2018
  • Pohlaví:
  • Velikost: 172cm
  • Původ: Brantzau VDL x Nabab de Reve x Tinka´S Boy
  • STAMM: tm. hd.
  • Zapsán pro plemennou knihu: HANN, HOLST, OS WESTF
  • Připouštěcí poplatek: 5 000 + 10 000Kč doplatek z březost
  • BABYLON BERLIN patří k té nejmodernější skokové genetice jako 5letý v Belgii velmi dobře hodnocen za jezditelnost, vyváženost, velký skokový rozsah a celkové schopnosti. Ve svém původu spojuje kombinaci nejlepších světových linií hřebců a dvě nejvlivnější sportovní rodiny.
Brantzau VDL Baloubet du Rouet Galoubet A
Mesange du Rouet
Thorradina JPC Carthago
Julietta
Nikita de Muze Z Nabab de Reve Guidam de Revel
Melodie en FA
Heroine de Muze Tinka´S Boy
Excellentia de Muze

BABYLON BERLIN patří k té nejmodernější skokové genetice, kterou můžeme vidět nejen v Evropě.

 

Otec Brantzau je moderní sportovní kůň se silným cvalem a velmi dobrou technikou. Skončil třetí ve výběru hřebců plemenné knihy Selle Français a je také schválen pro PK Holsteiner Verband. Zaujal svým rozsahem a rychlými reflexy a získal vynikající hodnocení tj. známku 9 za skok ve volnosti ve výkonnostním testu ve Schlieckau.
Kromě kombinace nejvýkonnějších linií Baloubet du Rouet (individuální zlatý medailista na OH 2004 v Aténách, trojnásobný mistr FEI World Cup v řadě) x Carthago (11. na OH v Atlantě 1996, dvojnásobný vítěz etapy Poháru národů 1999, 2000), patří přes svou matku Thorradina JPC k velmi úspěšné holst. rodině stamm 104a, kterou založila klisna Retina (Ramzes), vítězka Grand Prix Cáchy (nevím kdy).Má zařazeno v chovu několik synů, z nejmladších ročníků má premiovaného syna Brantzau Blue.

Neméně zajímavá je mateřská část pedigree Babylona Berlin.
Jeho matka Nikita de Muze (po Nabab de Reve – Kůň roku 2002 v Belgii, bronzový na Světových hrách … ) je dcerou Heroine de Muze (po Tinka´s Boy – vítěz finále FEI World Cup 2001), která sportuje na úrovni 160 a sportu dala devět mezinárodních skokových koní. Belgičané mají v čerstvé paměti hřebce Levis de Muze, který fascinoval diváky ve finále Mistrovství Evropy v Riesenbecku.
Heroine je dcerou klisny Excellenta de Muze (po For Pleasure – zlatý na OH v Atlantě 1996, týmové zlato na ME i na OH v Sydney 2000), jejíž matka NARCOTIQUE DE MUZE II (po Darco – OH 1992 v Barceloně, nejlepší světový producent koní do GP) nabízí velmi silný vliv rodiny - Querly Chin (po Chin Chin – 5x vítěz Severoamerické ligy Světového poháru, 6. OH Soul) – Kerly (po Pachat II) - hned tři generace matek, které skákaly na úrovni Grand Prix. Tato rodina je nejen sportovně prověřena na nejvyšších metách, ale je nejvlivnější a nejcennější sportující rodinou v Belgii i na světě. Narcotique dokázala dát pět koní výkonnosti CSI 160, mezi nimi např. plemenného hřebce Querlybet Hero, který opět předává nekompromisně své skokové vlohy a velmi brzy se stal Ambassadorem BWP.
Klisna QUERLY CHIN dala sedm koní na úrovních 150-160, např. MOM'S Werly Chin de Muze, která je matkou olympijské klisny Derly Chin de Muze, dále vítěze Shane Sweetnam /165/ Kirschwasser SCF nebo koně z evropského šampionátu Diablesse de Muze atd. Její rozvětvenost dává možnost důkladného sportovního prověření a ukazuje silný skokový genetický vliv.
Světové legendy Darco, Chin Chin, Tinka´s boy či For Pleasure doplňují v původu z mateřské části Babylona Berlin impozantní genetiku.

Babylon Berlin je letos 5letý a v Belgii byl velmi dobře hodnocen za jezditelnost, vyváženost, velký skokový rozsah a celkové schopnosti.
Ve svém původu spojuje kombinaci nejlepších světových linií hřebců a dvě nejvlivnější sportovní rodiny.
Disponuje 42% plnokrevné krve a je cenný také tím, že jeho původ není přesycen krví Cor de La Bryéra, na kterou ale může velmi dobře navázat.